با طرح کوثر ۷ موسسه اعتباری کوثر تا دو برابر میانگین حساب سپرده خود وام بگیرید

با طرح کوثر ۷ موسسه اعتباری کوثر تا دو برابر میانگین حساب سپرده خود وام بگیرید

اگر به دنبال این هستید که با سپرده‌گذاری کوتاه مدت و بدون بلوکه شدن پول سپرده، تسهیلات بگیرید، جزئیات طرح کوثر ۷ موسسه اعتباری کوثر را دنبال کنید.

طرح تسهیلاتی کوثر ۷ چیست؟

در این طرح تسهیلاتی شما می‌توانید با افتتاح حساب در موسسه اعتباری کوثر ، تا دو برابر مبلغ سپرده خود تسهیلات دریافت کنید. سقف تسهیلات طرح کوثر ۷ که بصورت نقدی پرداخت می‌شود، ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شده که در صورت احراز شرایط به فرد متقاضی و دارنده حساب تعلق می‌گیرد. در این طرح حداقل مدت سرمایه گذاری حساب سپرده، ۲ ماه اعلام شده است.

 

نوع سپردهکوتاه مدت
حداقل مدت سپرده۲ ماه
سود سپرده۰
حداکثر مبلغ تسهیلات۵۰۰ میلیون
سود تسهیلات۱۸%
حداکثر تعداد اقساط۶۰ ماه
 

 سود سپرده و تسهیلات کوثر ۷ چقدر است؟

برای استفاده از طرح تسهیلاتی کوثر ۷، شما ابتدا باید در یکی از شعب موسسه اعتباری کوثر اقدام به افتتاح حساب سپرده کنید که اولین گام برای دریافت تسهیلات محسوب می‌شود. طبق اعلام قوانین و مقررات طرح کوثر ۷، در طول دوره سپرده گذاری (حداقل ۲ ماه) سودی به حساب سپرده شما تعلق نمی‌گیرد. در مقابل سود تسهیلات دریافتی شما با نرخ ۱۸ درصد محاسبه خواهد شد.

 

اقساط  بازپرداخت تسهیلات کوثر ۷

حداکثر تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات در این طرح، ۶۰ ماه تعیین شده که با توجه به مبلغ تسهیلات و مدت سپرده گذاری متغیر است. طبق اعلام موسسه اعتباری کوثر، در صورتیکه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید حداکثر زمان بازپرداخت اقساط شما ۴۸ ماه خواهد بود و حداکثر زمان بازپرداخت اقساط برای تسهیلات بالای ۱۰۰ میلیون تومان، ۶۰ ماه در نظر گرفته شده است. در این طرح شما می‌توانید به ازای هر یک ماه ماندگاری بیشتر سپرده خود نزد موسسه کوثر (بعد از ۲ ماه ماندگاری حداقلی) ۶ ماه به زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات خود اضافه کنید

 

ضمانت دریافت تسهیلات کوثر ۷

در طرح تسهیلاتی کوثر ۷ بعد از گذشت مدت زمان لازم برای دریافت تسهیلات (حداقل ۲ ماه) هیچ رقمی از سپرده بلوکه نمی‌شود و فرد متقاضی برای دریافت تسهیلات خود، باید ضمانت‌های لازم را به موسسه ارائه کند. طبق قوانین این طرح، برای دریافت تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیون تومان ارائه ضامن معتبر رسمی (کسر از حقوق) و برای تسهیلات بالای ۳۰ میلیون تومان ارائه وثیقه ملکی الزامی است.

نظرات شما