بانکداران
خبر فوری :
منو اصلی

کد خبر: 55169

تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۷

خوش‌ترین، دوستانه‌ترین و مقرون ‌به‌صرفه‌ترین شهرهای دنیا/ عکس

در نظر سنجی که توسط Tapestry Researchانجام شده است، ۱۵ هزار نفر از مردم در ۳۱ شهر مختلف، خوش‌ترین و هیجان‌انگیزترین شهرهای دنیا را انتخاب کرده‌اند. عصر بانک؛در این نظر سنجی از ساکنان این شهرها درباره جنبه‌های مختلف زندگی سوال شده است که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: غذا، نوشیدنی، فرهنگ، ...

در نظر سنجی که توسط Tapestry Researchانجام شده است، ۱۵ هزار نفر از مردم در ۳۱ شهر مختلف، خوش‌ترین و هیجان‌انگیزترین شهرهای دنیا را انتخاب کرده‌اند.

عصر بانک؛در این نظر سنجی از ساکنان این شهرها درباره جنبه‌های مختلف زندگی سوال شده است که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: غذا، نوشیدنی، فرهنگ، دوستی، مقرون به صرفه بودن، شادی و شور زندگی.

همچنین از فاکتورهای کلیدی که معیار مردم برای هیجان انگیز نامیدن شهر آنها محسوب می‌شود می‌توان از مواقعی که بیرون از خانه غذا می‌خورند تا افتخار کردن به شهری که از آن می‌آیند نام برد.

با این ۳۱ شهر که در این نظر سنجی رتبه بندی شده‌اند آشنا شوید؛

۳۱- استانبول (۸۷٫۱)

شهروندان استانبول به شهر منحصر به فرد خود و تاریخ آن افتخار می‌کنند اما این به معنای رضایت کامل آنها از محتوای زندگی‌شان نیست. فقط نیمی از مردم استانبول گفته‌اند که در ۲۴ گذشته خود احساس شادی و خوشبختی داشته‌اند.

۳۰- سنگاپور (۹۸٫۷)

شاید ساکنان سنگاپور صحنه فرهنگی این شهر را در رتبه‌بندی بالایی قرار ندهند اما آنها بابت امنیت شهری خود و اینکه می‌توانند خیلی راحت شب‌ها در شهر قدم بزنند خوشحال هستند و این موضوع برایشان ارزشمند است.

۲۹- بوستون (۱۰۳٫۷)

بوستون یکی از شهرهایی است که کمترین رتبه را در مقرون به صرفه بودن و زندگی شبانه دارد اما شهروندان بوستون برای احساس شادی خود در این شهر نمره بالایی را انتخاب می‌کنند و بیش از نیمی از آنها همسایه‌های خود را با اسم می‌شناسند.

۲۸ – دوبی (۱۰۵٫۳)

با وجود جاذبه‌های بسیار این شهر، دوبی یکی از طولانی‌ترین ساعات کار در این لیست را به خود اختصاص می‌دهد (۴۶ ساعت در هفته)؛ متوسط هزینه یک شام بیرون از خانه در دوبی ۱۶۷ دلار می‌شود.

۲۷- سیدنی (۱۰۶٫۱)

با وجود اینکه مردم سیدنی فکر می‌کنند این شهر کمبودهایی از جمله کمبود رستوران خوب دارد اما شهروندان این شهر از استرالیا زندگی سالمی دارند. بر اساس آمار ۶۶ درصد ورزش در هفته گذشته و ۳۸ درصدی که هرگز به سمت مواد مخدر نرفته‌اند زندگی مردم این شهر را در بین سالم‌ترین‌ها قرار داده‌ است.

۲۶ – میامی (۱۰۷٫۹)

شلوغ‌ترین و پرهمهمه‌ترین رستوران‌ها در شهر میامی یافت می‌شود به طوریکه این شهر در این زمینه یک رکورددار در دنیا به حساب می‌آید. با این حال حمل و نقل عمومی در میامی ضعیف است به طوریکه ۵۲ درصد مردم از این بابت گلایه دارند و می‌گویند از این وضعیت متنفر هستند. میامی در این شاخص منفی رتبه بالایی دارد.

۲۵ – هنگ کنگ (۱۰۹٫۶)

۷۵ درصد شهروندان می‌گویند سرویس حمل و نقل عمومی در هنگ کنگ عالیست. این شهر همچنین در بین بزرگترین شهرهایی قرار می‌گیرد که جمعیت افرادی که در آن رستوران می‌روند قابل توجه است.

۲۴-مسکو (۱۱۰٫۲)

شاید شهروندان مسکو بر این عقیده باشند که این شهر خیلی فضای دوستانه و خودمانی ندارد، اما می‌گویند بیشترین امکان‌ها برای گردش‌های شبانه در این شهر وجود دارد به طوریکه یک سوم جمعیت مسکو بعد از نیمه شب می‌خوابند. این بدان معناست که مسکو شب‌های زنده و پر نشاطی دارد.

۲۳- بانکوک (۱۱۱٫۰)

در این نظر سنجی بانکوک به عنوان پایتخت غذاهای خیابانی در جهان شناخته شده است آن هم با مردمی که به طور میانگین ۴۲ بار در سال ایستاده غذا می‌خورند. بانکوکی‌ها همچنین آمار بیشترین رستوران رفتن را به خود اختصاص داده‌اند. به طوریکه ۹۴ درصد آنها در این نظر سنجی گفته‌اند هفته گذشته به رستوران رفته‌اند.

۲۲ – واشنگتن دی سی (۱۱۱٫۳)

این شهر یکی از بیشترین استفاده‌ها از اپلیکیشن‌های دوست‌یابی را به خود اختصاص داده است. واشنگتن در عین حال یکی از پر استرس‌ترین شهرها در این لیست شناخته می‌شود.

۲۱- پکن (۱۱۳٫۰)

پکن شاید یکی از هیجان انگیز‌ترین شهرها باشد اما رفت و آمد در این شهر بسیار زمان‌بر است. ۶ درصد از شهروندان پکن روزانه دو الی سه ساعت را صرف رفت و آمد در شهر می‌کنند.

۲۰ – زوریخ (۱۱۵٫۳)

مردم این شهر سوپر فعال هستند! شهروندان زوریخ بیش از مردمان هر شهر دیگری ورزش می‌کنند.

۱۹ – لس‌آنجلس (۱۱۶٫۸)

لس‌آنجلس یک صحنه فرهنگی پر رونق و البته مملو از رستوران‌های تاکو است اما شهروندان لس‌‌آنجلسی می‌گویند این شهر یکی از سخت‌ترین‌ها برای دوستیابی محسوب می‌شود.

۱۸ – توکیو (۱۱۷٫۷)

مردم توکیو عاشق غذاهایشان هستند. آنها بیش از مردمان هر شهر دیگری در این لیست به رستوران می‌روند.

۱۷ – برلین (۱۱۹٫۲)

۸۳ درصد از مردم برلین همسایه کناری خود را به اسم می‌شناسند، یک عدد بزرگ در مقایسه با میانگین ۵۵ درصد جهانی که توضیح می‌دهد چرا آنها از تنها‌ترین مردمان هستند. شهروندان برلین دوست دارند اوقات خود را در خانه بگذرانند. به این ترتیب برلین از جمله شهرهایی است که مردمان آن کمترین میزان حضور و غذا خوردن در رستوران را در دنیا به نام خود ثبت کرده‌اند.

۱۶ – سان‌فرانسیسکو (۱۱۹٫۴)

شهری مملو از رستوران‌های شلوغ و پرهیاهو با وعده صبحانه و شهروندانی که می‌گویند احساس می‌کنند آزاد هستند تا خودشان باشند. اگر سان‌فرانسیسکو در این رتبه قرار گرفته به دلیل نمره ضعیف در امنیت و مقرون به صرفه بودن این شهر است.

۱۵ – شانگهای (۱۱۹٫۵)

شاید شهر ارزانی نباشد اما کارهای زیادی وجود دارد که می‌توان در شانگهای انجام داد. مردم شانگهای معتقدند پیدا کردن عشق در این شهر سخت است اما ۷۹ درصد آنها می‌گویند معاشرت‌ها و ملاقات‌های ساده و بی‌دغدغه در این شهر آسان‌ است.

۱۴ – مکزیکو سیتی (۱۲۱٫۲)

مردم مکزیکو سیتی بیش از شهروندان دیگر شهرها در فرهنگ غرق شده‌اند. آنها ۷۶ مرتبه در سال به تیاتر، گالری‌، سینما، موزه و جشنواره‌ها می‌روند.

۱۳- پاریس (۱۲۴٫۹)

پاریس، شهر عشاق یکی از شهرهای این لیست است که مردمان آن حسابی با فعالیت‌های فرهنگی زندگی می‌کنند.

۱۲ – آستین (۱۲۵٫۳)

شهر شماره یک در موزیک زنده و یکی از بهترین‌ها در رستوران. آستین یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری‌ جشنواره‌هاست. رفت و آمد و البته ترافیک در آستین بسیار کوتاه است. رفت و آمد در آستین به طور میانگین ۲۲ دقیقه زمان می‌برد.

۱۱ – ادینبورگ (۱۲۸٫۲)

شهروندان شهر ادینبورگ خوب می‌دانند چطور باید خودشان را سرگرم کنند و از اوقاتشان استفاده کرده و لذت ببرند.

۱۰ – بارسلونا (۱۲۸٫۴)

مردم شهر بارسلون به طور میانگین ۷۱ روز در سال را مشغول فعالیت‌های فرهنگی هستند. بارسلون همچنین یکی از شهرهایی در دنیاست که شهروندانش بیشتر حضور در رستوران‌ها را به نام خود ثبت کرده‌اند.

۹ – فیلادلفیا (۱۲۹٫۲)

مردم فیلادلفیا شهر خود را به عنوان مقرون به صرفه‌ترین شهر در دنیا معرفی می‌کنند. در عین حال آنها از فیلادلفیا به عنوان یکی از لذت‌بخش‌ترین شهرها برای زندگی نام می‌برند. یکی از کوتاه‌ترین زمان‌های رفت و آمد در این لیست به فیلادلفیا اختصاص دارد؛ فقط ۲۴ دقیقه.

۸ – لیسبون (۱۳۰٫۲)

مردم لیسبون خیلی زیاد بیرون از خانه غذا می‌خورند، با خانواده وقت می‌گذرانند و معتقدند دوستیابی و پیدا کردن عشق در این شهر آسان است. یک گردش شبانه در لیسبون به طور میانگین ۴۶ دلار هزینه دارد.

۷- منچستر (۱۳۰٫۹)

معاشرت اجتماعی همراه نوشیدن چای یکی از عادت‌های مردم منچستر است. آنها از این لحاظ در صدر قرار می‌گیرند که نمی‌توانند ۲۴ ساعت را بدون چای سپری کنند!

۶ – مادرید (۱۳۱٫۱)

یکی از بهترین شهرها به لحاظ فرهنگی محسوب می‌شود. رستوران‌های مادرید پر از جمعیت است چرا که شهروندان مادریدی بیش از مردمان دیگر شهرها برای صرف غذا به رستوران می‌روند.

۵ – لندن (۱۳۱٫۴)

به جز رستوران‌ها، تیاتر‌ها و کافه‌ها، مردم لندن می‌گویند همیشه در این شهر کاری برای انجام دادن یا جایی برای دیدن وجود دارد. مردم لندن بیشترین گردش (در قالب بیرون رفتن از خانه) را با عدد هشت بار در ماه به خود اختصاص داده‌اند. لندن البته در صدر قرار نمی‌گیرد چون شهروندان پایتخت بریتانیا معتقدند دوست پیدا کردن در شهر آنها سخت است، استرس دارند و شهرشان مقرون به صرفه نیست.

۴ – ملبورن (۱۳۲٫۳)

این شهر در بین صدر نشینان این لیست قرار می‌گیرد چون مردم ملبورن احساس خوشبختی می‌کنند. از هر ۱۰ شهروند ملبورنی ۹ نفر گفته‌اند ۲۴ ساعت گذشته‌ را با شادی سپری کرده‌اند. مردم ملبورن همچنین دوستیابی را در این شهر آسان می‌دانند و خصیصه غذایی ملبورن را یکی از بهترین‌ها عنوان می‌کنند.

۳- نیویورک (۱۳۴٫۶)

این شهر در رده سوم این گروه قرار می‌گیرد چون شب‌های زنده‌ای دارد و به لحاظ فرهنگی در دومین رتبه است. نیویورک همچنین از شهرهایی بود که امسال بر اساس آمار بیشتر افراد خواهان بازدید آن بودند هر چند شاید مردمی که به این شهر سفر می‌کنند در پیدا کردن دوست با مشکل مواجه شوند. نیویورک همچنین به عنوان یکی از پر استرس‌ترین شهرها با واشنگتن ارتباط نزدیکی دارد.

۲ – پورتو (۱۳۷٫۹)

یک شهر با فضایی دوستانه که شهروندانش به زندگی کردن در آن افتخار می‌کنند چون معتقدند در پورتو آزاد هستند تا خود واقعی‌شان باشند. شب‌گردی در پورتو برای مردم این شهر با میانگین ۳۷ دلار ارزان محسوب می‌شود.

۱ – شیکاگو (۱۳۸٫۲)

با بالاترین نمره، شیگاکو در صدر این لیست قرار می‌گیرد که البته این موقعیت را مدیون غذا، شادی، فرهنگ، مقرون به صرفه بودن و افتخار به شهر است. تنها نقطه ضعف شیکاگو که در آن نمره ضعیفی به دست آورده است امنیت این شهر محسوب می‌شود.

کد کوتاه شده لینک :

http://bankdaran.com/?p=55169
دیدگاه کاربران
*

ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

*

از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

*

از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

*

نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


ارسال دیدگاه

*

*

*

پربازدیدترین ها
 • روز
 • هفته
 • ماه
 • سال
 • آخرین اخبار بانکداری

  پیشروی معاملات مسکن در سال ۹۷

  هشدارهای پلیس درباره کلاهبرداری مجازی در نوروز

  رکورد تراکنش های بانکداری الکترونیک شکسته شد

  اهدای ۳۱ کانکس از سوی بانک ملت به زلزله زدگان

  پایتخت طبیعت ایران که تنها زیستگاه «ماهی کور» در جهان است+تصاویر

  توقف نوروزی حراج سکه بهار آزادی

  کمک ۱۷ میلیارد دلاری بانک مرکزی روسیه برای احیاء بانک ها

  شعب کشیک بانک سینا در ایام نوروز ۹۷

  خرید بلیط اتوبوس عیدی تاپ به کاربرانش

  نامه انتقادی وزیر راه به لاریجانی؛ برای رفعه شبهه ها در استیضاح ها چاره اندیشی کنید /استیضاح ‌کنندگان من از ارایه اسناد در کمیسیون خودداری می‌کردند /گویا حد و مرزی در اتهام زنی به وزرا وجود ندارد

  اختصاص بودجه‌ هدایای نوروزی سپ به زلزله‌زدگان

  سهم بالای تسهیلات خانه اولی ها در افزایش ۲۰ درصدی حجم معاملات

  شرایط بانک‌ها و موسسات مطلوب است

  غذاهایی که نباید دوباره در مایکروویو گرم شوند

  بازار مسکن در سال۹۷ زیر ذره‌بین

  قطع یک ساعته خدمات بانک سینا

  فروش ۲۴۵۰ میلیارد تومانی و واریز ۱۸۷۲ میلیارد تومان خسارت

  پیام تبریک مدیرعامل بانک قوامین به مناسبت سال نو

  بازدید روزانه ۱۴۰۰ نفر از آثار موزه لوور در ایران/ استقبال از مجسمه‌ «ابوالهول» و نقاشی «رامبراند»

  چرا خانه‌های کرمانشاهی‌ها تاب زلزله نداشتند؟

  آغاز ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی شهر

  طرح زرین بیمه نامه جامع منازل مسکونی بیمه آسیا

  پیام نوروزی مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین

  طبیعت بکر و رویایی در جنگل ناهارخوران گرگان + تصاویر

  تجهیز ۳ شعبه بانک آینده به خدمات بانکی ویژه روشندلان

  حذف کوپن از بیمه نامه های شخص ثالث بیمه دی

  اتفاق عجیب در شهرداری تبریز؛ پرداخت حقوق به کارمندانی که اصلا سر کار نمی‌آیند!

  پیام‌ نوروزی مدیرعامل بانک‌ انصار

  هند قطب کلاهبرداری بانکی شد

  سومین عرضه بلوکی بیمه آسیا نتیجه داد

  چه کسانی به بازار مسکن رونق دادند؟

  تجارت الکترونیک پارسیان نوروز تعطیل نیست

  افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک حکمت

  تجهیز۳شعبه بانک‌آینده به خدمات روشندلان

  توصیه گروه بانکداران بین‌المللی به G20 بیت‌کوین را هزار دلار بالا برد

  قطر از بزرگ‌ترین بانک امارات شکایت کرد

  هفت روش پیشگیری از سرقت

  ترامپ بزرگ‌ترین کاهنده شاخص دلار!

  افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک خاورمیانه

  تسویه باقی‌مانده سود سهام‌عدالت،امروز

  جریمه نقدی ۱۰میلیونی برای استقلال و پرسپولیس

  سامانه‌سهام‌عدالت از دسترس خارج می‌شود

  نرخ دولتی دلار، یورو و پوند کاهش یافت/جدول

  بازدید اعضای هیات مدیره از شعب بانک ملی

  ۷ تحول مهم اقتصادی جهان در سال ۹۶

  فراخوان انتخاب پروژه های صرفه جویی انرژی برای برخورداری از وام های کم بهره

  پاسخگویی مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران در ایام نوروز

  فروش ۵۲۸ ملک مازاد بانک ملت در سال ۹۶

  قیمت دلار از مرز ۴۹۰۰ تومان عبور کرد

  بیمه‌نامه شخص ثالث در سال ۹۷ افزایش قیمت ندارد

  سامانه ۷۲۷ بانک سینا از اول سال ۹۷ غیرفعال می‌شود

  حباب ۱۱۹هزار تومانی سکه در بازار

  بیمه‌نامه شخص ثالث در سال ۹۷ گران نمی شود

  عرضه ۱.۱۳ هزار میلیاردی انواع اوراق توسط یک شرکت تامین سرمایه

  موافقتنامه مالی بین نظام بانکی ایران و مؤسسه مالی چین

  هشدار نسبت به افت تقاضای جهانی نقره

  سامانه سهام عدالت از دسترس خارج می‌شود

  تحولات بازار ارز در آخرین روز کاری سال

  اقساط تسهیلات را الکترونیکی پرداخت نکنید

  ارتباط تلفنی مدیرعامل بانک شهر با مشتریان بعد از نوروز

  توصیه‌های نوروزی سازمان تامین اجتماعی به مسافران

  گشایش ال -سی برای دو طرح بزرگ صنعتی

  نظر هاوکینگ درباره برنده نشدن جایزه نوبل چه بود؟

  پیش بینی جدید ساکسو بانک از قیمت طلا

  خدمات بانک سینا یک ساعت قطع می شود

  طلا ارزان شد

  وام ازدواج بانک ملی از ۲۱۷ هزار فقره گذشت

  رهبر کره‌شمالی پیش‌شرط مهم ترامپ را قبول می کند

  بانک ملی ۲۱۷ هزار فقره وام ازدواج پرداخت کرد

  آیا بیت کوین نابودشدنی است؟

  فعالیت مرکز ارتباط مردمی بانک ملی در نوروز

  دولت بی نا

  حراج سکه در بانک کارگشایی فعلا متوقف شد

  توقف نوروزی حراج سکه در بانک کارگشایی

  تبلیغات
  طراحی سایت سئو