در طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران با سود ۳ درصد وام بگیرید

در طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران با سود ۳ درصد وام بگیرید

با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری و یا پس‌انداز بانک مهر ایران می‌توانید تا سقف ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ ۳ درصد بگیرید.

چطور در طرح امتیازی بانک مهر ایران وام بگیریم؟

در این طرح بر اساس میانگین موجودی حساب قرض‌الحسنه جاری و یا پس‌انداز شما طی مدت معین (حداقل سه ماه) و ضرایب تعیین‌شده، میزان تسهیلات مشخص می‌شود. درصورتی‌که توانایی ایجاد میانگین حساب بالاتری را دارید، می‌توانید از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی کوتاه‌تر جهت کسب میانگین حساب (به‌طور مثال ۳ الی ۶ ماه) استفاده و تسهیلات بگیرید.
 
درصورتی‌که توانایی ایجاد میانگین‌های حساب کمتری را دارید، می‌توانید از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی طولانی‌تری جهت کسب میانگین حساب (به‌طور مثال ۷ الی ۱۲ ماه) استفاده و تسهیلات بگیرید.
 

مبلغ وام/ تومانمبلغ قسطمیانگین ۱ سالمیانگین ۶ ماهتعداد اقساط
۵ میلیون۲۰۰۰۰۰۳۴۸۰۰۰۰۷۳۶۰۰۰۰۳۰ ماه
۵ میلیون۴۰۰۰۰۰۱۹۴۰۰۰۰۴۱۴۰۰۰۰۱۸ ماه
۱۰ میلیون۳۰۰۰۰۰۹۱۰۰۰۰۰۱۹۲۴۰۰۰۰۴۲ ماه
۱۰ میلیون۶۰۰۰۰۰۵۳۲۰۰۰۰۱۱۳۷۰۰۰۰۲۴ ماه
۱۵ میلیون۴۰۰۰۰۰۱۳۶۴۰۰۰۰۲۸۸۵۰۰۰۰۴۲ ماه
۱۵ میلیون۶۰۰۰۰۰۱۰۴۲۰۰۰۰۲۲۰۶۰۰۰۰۳۰ ماه
۲۰ میلیون۵۰۰۰۰۰۲۱۶۰۰۰۰۴۵۵۰۰۰۰۴۸ ماه
۲۰ میلیون۷۰۰۰۰۰۱۶۷۰۰۰۰۳۵۱۰۰۰۰۳۶ ماه
 

 

اقساط تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران

در این طرح تعداد اقساط تسهیلات متناسب با مدت‌زمان محاسبه میانگین حساب قرض‌الحسنه و میزان پرداخت، متغیر خواهد بود. درصورتی‌که قادر باشید ماهانه اقساط بیش از ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کنید، می‌توانید مدت‌زمان بازپرداخت تسهیلات را بین ۱۸ الی ۳۶ ماه انتخاب کنید.
درصورتی‌که توانایی شما برای پرداخت اقساط کمتر از ۵۰۰ هزار تومان باشد، می‌توانید مدت بازپرداخت اقساط طولانی‌تری که بین ۳۰ الی ۴۸ ماه خواهد بود را انتخاب کنید.
همچنین با افزایش مدت‌زمان سرمایه‌گذاری در حساب قرض‌الحسنه، می‌توانید اقساط تسهیلات خود را در مدت‌زمانی طولانی‌تری پرداخت کنید.
 

اقساط تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران
رقم اقساطتعداد اقساط
بیش از ۵۰۰ هزار تومان۱۸ الی ۳۶ ماه
کمتر از ۵۰۰ هزار تومان۳۰ الی ۴۸ ماه
 

 

سود تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران

در طرح تسهیلاتی طرح امتیازی بانک مهر ایران، سود تسهیلات بر اساس مدت‌زمان بازپرداخت اقساط محاسبه خواهد شد. در این طرح درصورتی‌که که اقساط شما تا ۱۸ ماه باشد سود تسهیلات ۳ درصد و در صورت پرداخت اقساط بیش از ۱۸ ماه سود تسهیلات ۴ درصد محاسبه خواهد شد. ضمن اینکه در طول مدت محاسبه میانگین حساب، سودی به‌حساب شما تعلق نخواهد گرفت.
 

سود تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران
مدت اقساطسود تسهیلات
تا ۱۸ ماه۳ درصد
بیش از ۱۸ ماه۴ درصد
 

 

دریافت کامل تسهیلات طرح امتیازی و واگذاری امتیاز به بستگان

در این طرح به‌هیچ‌وجه موجودی حساب و یا بخشی از تسهیلات بلوکه نمی‌شود و می‌توانید به‌صورت کامل و به‌غیراز حداقل موجودی (۳۰ هزار تومان) مبلغ حساب و تسهیلات خود را برداشت کنید. در طول مدت سرمایه‌گذاری در حساب قرض‌الحسنه می‌توانید عملیات برداشت و واریز انجام دهید و بعد از گذشت مدت‌زمان محاسبه میانگین حساب و قبل از دریافت تسهیلات می‌توانید کل موجودی حساب خودتان را برداشت کنید. ضمن اینکه در صورت کسب امتیاز بیشتر از مبلغ سقف تسهیلات (۲۰ میلیون تومان) می‌توانید میزان امتیاز مازاد خود را برای دریافت تسهیلات به یکی از بستگان درجه‌یک انتقال دهید.
 

ضمانت دریافت تسهیلات طرح امتیازی مهر ایران

برای دریافت تسهیلات در این طرح باید ضمانت لازم برای بازپرداخت اقساط را به بانک ارائه کنید که بر اساس قوانین تعیین‌شده، به ازای تسهیلات تا ۱۰ میلیون تومان ارائه یکه ضامن معتبر رسمی و برای تسهیلات بیش از ۱۰ میلیون تومان ارائه دو ضامن رسمی (کسر از حقوق) الزامی است.

نظرات شما