بانکداران
خبر فوری :
منو اصلی

کد خبر: 22226

تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶

شرکت “لینده” آلمان به ایران بازگشت

شرکت “لینده” آلمان به ایران بازگشت صبح روز پنج شنبه جشن بازگشت شرکت لینده آلمان به ایران در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. صبح روز پنج شنبه جشن بازگشت شرکت لینده آلمان به ایران در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، طی این مراسم که به ...

شرکت “لینده” آلمان به ایران بازگشت

صبح روز پنج شنبه جشن بازگشت شرکت لینده آلمان به ایران در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

صبح روز پنج شنبه جشن بازگشت شرکت لینده آلمان به ایران در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، طی این مراسم که به میزبانی گروه صنعتی مومنین برگزار شد، مدیرانی از این هلدینگ، مدیران ارشد شرکت لینده و نیز مدیران شرکت آکسون ماشین آرینا حضور یافته و در جمع بزرگانی از صنعت لجستیک و حمل و نقل و نیز تولیدکنندگانی از صنایع مختلف سخنرانی کردند.
در ابتدای این مراسم پس از سرود ملی دو کشور آلمان و ایران، کلیپی با موضوع تکنولوژی نوین لجستیک برای حضار پخش شد.
پس از آن محمدهادی مومنین رییس هیات مدیره گروه صنعتی مومنین، ضمن معرفی خود به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره شرکت آکسون ماشین آرینا نماینده جدید شرکت لینده، در جمع میهمانان جشن بازگشت لینده آلمان به ایران اظهار داشت: از فرصت استفاده می کنم و همین جا رسما از تشریف فرمایی شما مدیران بزرگوار صنایع مختلف کشور عزیزمان تشکر می کنم. همچنین از جناب آقای لوتره و همکاران محترم ایشان آقایان ونکر، نیکلی، نصری و لی‌گالو بابت حضور و حمایت های دائمی ایشان سپاسگذاری می کنم.
وی در ادامه سخنان خود گفت: حضار محترم، بنده و همکارانم افتخار همراهی کردن شرکت لینده را در ایران پیدا کردیم و امیدواریم که بتوانیم کمک خوبی برای شرکت لینده باشیم تا این شرکت بتواند محصولات و خدمات بی نظیر خودش را به شرکت های تحت مدیریت شما سروران گرامی ارایه بدهد و ما هم از این طریق سهم کوچکی در یاری کردن شما سرداران سازندگی، تولید و اشتغال کشورمان داشته باشیم.
وی افزود: از آنجاییکه گروه صنعتی مومنین نیز در صنعت کاغذ و کارتن و همچنین صنعت پیچ و مهره جزء تولیدکنندگان این کشور محسوب می گردد لذا این مجموعه نیز آشنایی لازم با امر تولید را داشته و مطلع است که تولید و تولید کننده در کشور عزیزمان با شرایط حال حاضر با چه دشواری ها و مسائلی روبرو است.
این عضو هیات مدیره شرکت آکسون ماشین آرینا نماینده جدید شرکت لینده در ایران مهمترین انگیزه گروه صنعتی مومنین در همراهی کردن این برند در کشور را ناشی از درک شرایط تولید کننده ایرانی دانست و گفت: این انگیزه که لیفتراک و تجهیزات انباری به عنوان یکی از ابزارهایی که در تمام صنایع مورد استفاده قرار می گیرد با کیفیت و خدماتی ارائه شود که نه تنها دغدغه مدیران صنایع واقع نگردد بلکه با توجه به پیشتاز بودن این برند در نوآوری بتوانیم صنایع ایران را در استفاده از تکنولوژی روز دنیا یاری کنیم.
رییس هیات مدیره گروه صنعتی مومنین در خصوص بازگشت دوباره لینده به بازار ایران گفت: مدیران محترم صنایع ایران که امروز در جبهه تولید و ایجاد اشتغال به کشور عزیزمان خدمت می کنید؛ طی دو سال اخیر بررسی بسیار دقیقی در مورد برندهای مختلف صنعت لجستیک صورت داده ایم و اکنون با اطمینان به عرض می رسانم که لینده از معدود برندهایی میباشد که در این مقطع از شرایط سیاسی دنیا به صورت مستقل، با اطمینان و به صورت رسمی اقدام به حضور پررنگ، فعال و علنی در بازار ایران کرده است و لذا می تواند تکیه گاه به نسبت مطمنی برای صنایع مظلوم کشورمان واقع شود.
مومنین در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: قطعا جناب آقای لوتره در توصیف توانایی ها و قابلیت های تیم آکسون ماشین بنده نوازی نموده اند و لذا تصریح می نمایم که این شرکت در هیچ زمینه ای مدعی توانایی و قابلیت خاصی نیست و کلیه مسئولین و پرسنل این شرکت واقفند که راه طولانی و سختی تا رسیدن به سطحی که بتوانند خدماتی در خور لیاقت شما بزرگوران ارائه نمایند در پیش دارند. از این رو هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان را چراغ راه خود قرار خواهیم داد.
پس از سخنرانی محمد هادی مومنین، معرفی کاملی از خدمات و فعالیت های گروه صنعتی مومنین در صنایع مختلف از جمله فعالیت در حوزه پارچه، تولید پیچ و مهره صنعتی، بسته بندی راهبردی و کاغذسازی و کارتن سازی، صورت گرفت و تاریخچه ای از تاسیس آکسون ماشین آرینا از زیرمجموعه های این گروه صنعتی به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت لینده آلمان ارایه شد.
در آخرین اقدام نیز مدیران گروه صنعتی مومنین از اقدام جدید خود برای تاسیس بیمارستان تخصصی مجهز در شهر یزد خبر دادند که فاز اول آن بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
اهم برنامه های جدید لینده در ایران
در ادامه، ترکی پور مدیرعامل شرکت آکسون ماشین آرینا طی سخنرانی خود اظهار داشت: بنده نیز به نوبه خود از تشریف فرمایی همه شما مدیران ارشد صنایع ایران تشکر و قدردانی می کنم. همچنین از مدیران شرکت لینده که در واقع میزبان اصلی این مراسم هستند، بابت ترتیب دادن این مراسم سپاسگذاری می نمایم و خوشحالم که افتخار همراهیشان را پیدا کرده ام.
وی افزود: بنده، خود و همکارانم را جزو کارمندان شرکت لینده میدانم و به حضور شما رسیده ام که از طرف شرکت لینده به عرض برسانم که این مراسم جهت اعلام رسمی آغاز مجدد فعالیت لینده در ایران پس از دوران تحریم ها می باشد. این مراسم در واقع به این منظور است که لینده تاسف خود را از غیبت چهارساله خود در پشتیبانی مشتریان وفادار خود اعلام نماید. همچنین از همین طریق اعلام می نماییم که محصولات لینده و قطعات آن را از این پس به صورت رسمی و از طریق نمایندگی رسمی لینده در ایران تقدیم حضورتان خواهیم نمود.
وی با بیان اینکه لینده علاوه بر اعلام آغاز مجدد فعالیت خود در ایران از این طریق اعلام میدارد که در نظر دارد تا سطح رضایتمندی مشتریان وفادار خویش را با اجرای برنامه های مختلف ارتقا دهد، تاکید کرد: به همین منظور شرکت آکسون ماشین آرینا برای همراهی با لینده در تحقق بخشیدن به این اهداف انتخاب شده است. امید است بتوانیم با همراهی شما عزیزان بهره وری صنعتگر ایرانی را با ارایه محصولات و خدمات با کیفیت ارتقا بخشیم چرا که معتقدیم ایرانی شایسته بهترین هاست.
ترکی پور در ادامه به بیان اهداف جدیدی که شرکت لینده در ایران به دنبال تحقق آن است، پرداخت و گفت: لازم به ذکر است که ارزشمند بودن این اهداف موجب شد تا گروه صنعتی مومنین بهترین مدیران خود و حداکثر پشتیبانی مالی لازم را در قالب شرکت آکسون ماشین آرینا به محضرشما بزرگواران و شرکت معظم لینده تقدیم نماید.
وی در بیان اولین هدف این سرمایه گذار آلمانی به ارتقاء سطح خدمات پس از فروش و گسترش شبکه آن اشاره کرد و گفت: واقعیت آن است که لینده در اروپا در زمینه خدمات پس از فروش برندی پیشتاز است و توانسته سطح استاندارد غیر قابل باور و منحصر به فردی را ایجاد نماید. در زمینه تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان زنجیره قوی ای طراحی شده است بطوریکه اگر در هر نقطه از اروپا یک تکنسین تا حداکثر قبل از ساعت سه بعد از ظهر هر روز سفارش قطعه ای را ثبت نماید در این صورت آن تکنسین حتی اگر قطعه مورد درخواست او در انبار قطعات یدکی آن کشور وجود نداشته باشد تا قبل از ساعت هشت صبح روز بعد قطعه درخواستی خود را داخل ون سرویس خود خواهد یافت. تصریح میکنم که زنجیره تامین قطعه به محض دریافت درخواست بصورت شبانه روزی فعالیت مینماید و چه بسا قطعه درخواست شده از کارخانه آلمان به کشور مورد درخواست تکنسین ارسال و در نیمه های شب، تیم ارسال کننده که سوئیچ یدک ون سرویس آن تکنسین را در اختیار دارد قطعه مورد درخواست را داخل ون آن تکنسین قرار دهد.
مدیرعامل شرکت آکسون ماشین آرینا تاکید کرد: لینده در کشور فرانسه بیش از هزار تکنسین دارد که هر یک دارای یک دستگاه خودروی ون مجهز هستند که در این خودروهای سرویس تمام ابزار ها و برخی قطعات یدکی پر مصرف وجود دارد. با توجه به تعداد بالا و گستردگی محل استقرار تکنسین ها میانگین فاصله جغرافیایی هریک از مشتریان با تکنسین مسئول آن مشتری کمتر از هشتاد کیلومتر است و به این ترتیب امکان منعقد شدن قراردادهای تعمیر و نگهداری که در آنها زمان توقف دستگاه ها کمتر از چهار ساعت باشند فراهم و اجرا شده است.
وی افزود: پر واضح است که دید لینده به سازمان خدمات پس از فروش مشابه دیدگاه یک سازمان نظامی است و به این ترتیب نتایج بدست آمده در زمینه خدمات پس از فروش این برند در اروپا بسیار متفاوت است. بر همین اساس لینده در نظر دارد تا بتواند در چند فاز مختلف سطح خدمات پس از فروش محصولات خود در ایران را به سطح خدمات پس از فروش خود در اروپا نزدیک نماید.
وی دومین هدف را قراردادهای سرویس کامل (Full Service Contract) برشمرد و گفت: لینده در این زمینه پیشتاز است به نحوی که بالای ۸۰ درصد لیفتراک¬های عرضه شده در اروپا توسط این کمپانی توسط این قرارداد پشتیبانی می¬شوند. لینده قصد دارد این باب را نیز در ایران باز کند. این قرارداد متضمن آن است که مشتری فقط به فعالیت خود فکر کند و هیچ نگرانی از بابت تامین قطعات و خدمات مرتبط نداشته باشد.
این مقام مسئول سومین هدف را ارایه لیفتراک های اجاره ای (Rental) اعلام کرد و گفت: یکی از روش¬هایی که لینده در اروپا جهت بهره¬مندی مشتریان از محصولات لینده ارائه می‌دهد، اجاره لیفتراک است. لینده در نظر دارد برای اولین بار به طور رسمی و در قالب نمایندگی خود، این خدمت را در ایران ارائه دهد.
ترکی پور طراحی انبار همزمان با انتخاب تجهیزات انباری را نیز به عنوان هدف دیگر لینده در حضور مجدد خود در ایران دانست و اظهار داشت: لینده در نظر دارد تا همکاری خاصی بین شرکت های سازنده قفسه بندی با متخصصین فروش تجهیزات انباری و لیفتراک لینده تشکیل دهد که حاصل این همکاری بدست آمدن بهترین، حرفه ای ترین و پر راندمان ترین انبارهای مورد نیاز مشتریان می باشد چرا که طراحی بهینه سیستم فقسه بندی بدون شناخت دقیق تجهیزات انباری و لیفتراک ها و همچنین فروش تخصصی تجهیزات انباری و لیفتراک ها بدون شناخت دقیق سیستم های قفسه بندی و شرایط انبار امری است غیر ممکن.
وی در بیان دیگر برنامه های جدید لینده گفت: ارایه عرضه الحاقیه (Attachment) دیگر برنامه جدید لینده در حضور مجدد خود در ایران است. بطوریکه در اروپا هریک از صنایع الحاقیه های خاص خودشان را دارند. با توجه به تنوع صنایع موجود در ایران، لینده برآن است تا متناسب با نیاز هر صنعت، مشتریان را با الحاقیه¬های مناسب آن¬ها آشنا نموده و خدمات مربوط به آن را نیز ارائه کند.
حضور مستقیم لینده نیز برنامه بعدی مورد اشاره ترکی پور بود. به گفته وی هرچند سابقه شاخه ماشین آلاتی گروه صنعتی مومنین در زمینه عرضه لیفتراک و تجهیزات انباری حدود چهار سال می باشد ولیکن آنچه که امیدبخش است حضور مستقیم مدیران و متخصصین لینده می باشد. وی افزود: لازم به ذکر است که طی پنج ماه اخیر هر پانزده روز یکی از متخصصین لینده به مدت یک هفته در محل شرکت آکسون ماشین آرینا حضور داشته و هریک امور مختلف فروش، قطعات، خدمات یا آموزش را برنامه ریزی و هدایت می نمودند.
ترکی پور در ادامه به موضوع ارتقا سطح سرویس و نگهداری پرداخت و در بیان چگونگی اجرای این برنامه جدید لینده در بازار ایران اظهار داشت: بدیهی است که کیفیت و طول عمر دستگاه های لینده نیاز خاصی به توضیح و توصیف ندارد. آنچه که شاید نیاز به تاکید مجدد داشته باشد آن است که لینده در طراحی دستگاه های جدید خود استانداردهای بسیار بالایی را در زمینه مصرف انرژی، آلایندگی، ایمنی، ارگونومی، راندمان و قابل اعتماد بودن لحاظ کرده است و به تبع آن دستگاه های لینده دارای پیچیدگی هایی نیز می باشند. از این رو لینده در نظر دارد تا سطح دانش و حساسیت مالکان دستگاه های لینده و اپراتورهای آنها را در زمینه اپراتوری، سرویس و نگهداری از طریق برگزاری دوره های آموزشی ویژه ای ارتقا دهد تا به این ترتیب عمر مفید این دستگاه های با کیفیت و سرمایه ای افزایش یابد.
موجودی انبار دستگاه ها نیز موردی دیگری بود که نماینده رسمی شرکت لینده در ایران به آن اشاره کرد و گفت: شرکت آکسون ماشین آرینا بر آن است تا همواره تعداد مناسبی از دستگاه های لینده که مصرف آنها در ایران رایج هستند را در انبار محصولات خود موجود داشته باشد تا به این ترتیب مشتریان تا جای ممکن زمان زیادی را بابت سفارش گذاری، حمل و ترخیص منتظر نمانند.
ترکی پور در خاتمه سخنان خود به موضوع بهبود وضعیت اپراتورها نیز پرداخت و تاکید کرد: تجربه جهانی لینده نشان داده است که بهبود آسایش اپراتورها و تلاش جهت حفظ سلامت آنها منجر به افزایش راندمان و ایمنی در فرآیند لجستیک هر شرکت خواهد شد و همچنین ایجاد آسایش اپراتورها تاثیر مستقیم و مثبتی بر اپراتوری صحیح و به تبع آن کاهش چشمگیر استهلاک دستگاه دارد. به این ترتیب لینده در نظر دارد تا بهترین ایده ها و محصولات خود را در این خصوص به بازار ایران نیز عرضه نماید.
مهمترین ویژگی های برند لینده از زبان یک مقام مسئول
در بخش دیگری از این مراسم، اسمین نصری مدیر فروش خاورمیانه و افریقا در شرکت لینده به معرفی محصولات لینده و تکنولوژی نوین انبارداری پرداخت و تاریخچه ای از روند تولید هر محصول و ویژگی های آن ارایه کرد.
به گفته این مقام مسئول بیش از ۷۰ سری با ۱۹ مدل مختلف لیفتراک از ظرفیت ۱۰ تا ۱۸ تن در لینده تولید می شود و در طراحی آن برای تمام نیازهای هر مشتری به صورت ویژه و خاص راهکاری ارایه می گردد.
نصری مهمترین ویژگی های محصولات برند لینده را ایمنی مطلوب، کیفیت بالا، افزایش بهره وری، کاهش هزینه های نهایی حمل و نقل و نیز توجه به نیازهای هر مشتری دانست.
در پایان، حاضرین در این مراسم از دستگاه ها و لیفتراک های موجود در محل برگزاری مراسم بازدید کردند و مدیران ارشد لینده، گروه صنعتی مومنین و آکسون ماشین آرینا با حضور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه به پرسش های مطرح شده توسط آنها پاسخ دادند.
حمایت ویژه لینده از آکسون ماشین آرینا
کریستوف لوتره، مدیر کل فروش و خدمات پس از فروش شرکت لینده در پاسخ به سوالی پیرامون برنامه لینده برای جلب اطمینان خاطر مشتریان برای ارایه خدمات پس از فروش مطلوب پس از یه دوره غیبت چهار ساله در ایران تحت تاثیر افزایش فشار تحریم های بین المللی و بررسی امکان اعمال مجدد تحریم علیه کشور ما گفت: ما در کسب و کار حضور داریم، نه سیاست. اما ما اینجا حاضر شده ایم که چه در دوران خوب و چه در دوران بد در ایران به فعالیت خود ادامه دهیم.
ژروم ونکر، مدیر کل منطقه غرب اروپا، خاورمیانه و آفریقا در این شرکت آلمانی نیز در این رابطه افزود: نمی خواهیم پیش بینی از وضع سیاسی داشته باشیم. اما طی زمان اعمال تحریم ها تنها کانال ارتباطی ما کشور چین بود، اما با تغییر شرایط هم اکنون زمانی است که سرمایه گذار خارجی باید حضور پیدا کند. حضور پژوی فرانسه و لینده نیز نشان می دهد که وقت ان رسیده سرمایه گذار خارجی باید حضور پیدا کند.
لوتره در پاسخ به سوالی پیرامون برنامه لینده برای رقابت با محصولات سایر برندهای موجود در بازار ایران با قیمت و البته کیفیت پایین تر و نیز وجود تقاضا برای آنها گفت: ما در دنیا با تمام برندها رقابت داریم. اما ما برند اول در بازار اروپا و کشورهای غربی هستیم و مشتریان ما نیز می دانند که قیمت تنها یک عامل در مالکیت یک دارایی و یا دستگاه است. بلکه مواردی از جمله کیفیت، خدمات پس از فروش و طراحی و ویژگی های فنی آن نیز در تقاضای یک محصول اثرگذار است. بر همین اساس، طبق ارزیابی ها معتقدیم می توانیم سهم بازار خوبی در بازار پرچالش ایران کسب کنیم. ضمن اینکه در هر بازاری قیمت کمتر بین رقبا همیشه پیدا می شود؛ اما ما در لینده کیفیت را مدنظر داریم.
وی تاکید کرد: وجه تمایز ما با شرکت های رقیب کیفیت برتر و خدمات اضافه ماست که در کنار فروش و ارایه خدمات پس از فروش، خدمات اضافه ای همچون توانایی اجاره لیفتراک، ارایه بیمه و اجاره کوتاه مدت یا بلندمدت دستگاه نیز در نظر گرفته ایم. ضمن اینکه ما برند ممتاز هستیم و می توانیم راهکار ها و ارزش هایی را به محصولات خود اضافه کنیم. ما بازار ایران را بازاری دقیق و پر از پیچیدگی می دانیم که سرعت رشد آن بسیار سریع است.
لوتره در خصوص هدف لینده برای کسب سهم بازار ایران گفت: ما به دنبال سهم بازار دو رقمی هستیم؛ چراکه بازار ایران بسیار پویا و دارای سرعت رشد بالا در منطقه خاورمیانه است و محصولات مختلفی از جمله معمولی، استاندارد و حتی ارزان قیمت وجود دارد. بطوریکه جا برای حضور تولیدکنندگان مختلف هست ولی ما به کمک آکسون ماشین آرنا می توانیم به هدف خود دست یابیم.
وی پیرامون سوال دیگری در خصوص اینکه حضور لینده در صنعت خودروسازی است، گفت: لینده کم و بیش با تمام خودروسازان اروپایی و غربی و برندهای بزرگ دنیا همکاری دارد و از جایگاه خوبی برخوردار است.
ونکر نیز در تکمیل سخنان لوتره افزود: بعد از برجام پژو و رنوی فرانسه در ایران قویاً فعال شده اند. لینده نیز به عنوان اولین تامین کننده لیفتراک مورد نیاز صنعت خودرو در اروپا می تواند در این صنعت در ایران نیز فعال باشد. زیرا لینده از نظر کیفیت بهره وری و قیمت، تامین کننده مورد وثوق خودروسازان است.
در پایان ونکر در خصوص فعالیت اولین نمایندگی رسمی لینده در ایران به خبرنگاران گفت: ما حمایت ویژه ای از آکسون ماشین آرینا خواهیم داشت، زیرا ما نیاز به گسترش خدمات پس از فروش داریم و در اروپا نیز از نماینده خود حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد کوتاه شده لینک :

http://bankdaran.com/?p=22226
برچسب ها :
دیدگاه کاربران
*

ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

*

از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

*

از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

*

نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


ارسال دیدگاه

*

*

*

پربازدیدترین ها
 • روز
 • هفته
 • ماه
 • سال
 • آخرین اخبار بانکداری

  زائران اربعین حسینی تحت پوشش بیمه ایران قرار دارند

  تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد است

  قول مدیرعامل جدید سایپا به حفظ سرمایه سهامداران / اهداف کلی

  حراج شمش یک کیلویی در بانک کارگشایی

  عملکرد شرکت های خصوصی بیمه ای قابل تحسین است

  تقدیر از مدیران ادارات کل و مدیریت درمان برگزیده تأمین اجتماعی

  بخشنامه‌ رئیس قوه قضاییه در مورد محکومین مهریه

  لزوم حفظ حداقل ۲۰۰ هزار ریال برای برندگان جوایز غیر قطعی تا پایان روز ۲۷ مهر

  فروش یونیت صندوق در شعبه تمام دیجیتال بانک ایران‌زمین

  بیمه ملت؛ حامی کیش اینوکس ۲۰۱۸

  ​تقدیر انجمن نابینایان کشور از مدیرعامل بانک صادرات

  بانک کارگشایی ۱۱ کیلو شمش طلا را به حراج گذاشت

  دولت چه کند که ارز ارزانتر شود؟

  وجود ۵ نوع نرخ ارز در اقتصاد ایران

  دیدار مدیرعامل بانک صنعت و معدن با استاندار خوزستان

  ۷ نکته درباره اهمیت برگزاری چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران

  اهمیت بهداشت اعتباری در نظام بانکی

  خسارت سیل شرکت همگام خودرو آسیا، توسط بیمه سرمد پرداخت شد

  دلار در آبان‌ماه به کدام سو می‌رود؟

  از بانک تجارت تسهیلات آنی بگیرید

  آیا دلار باز هم ارزان خواهد شد ؟

  کاهش حجم سپرده‌های بلندمدت

  محصولات مورد نیاز بازار توسط شبکه فروش به بیمه سامان منتقل وطراحی می شود

  امکان تغییر اسامی نامتعارف ثبت شده تا سال ۷۰ ازگرگ‌ آقا تا کفتر

  هر اونس فلز زرد ۱۲۲۵ دلار شد

  چگونه کارت بانکی مفقود شده را بسوزانیم؟

  از هفدهمین مدرسه مهرنوین بهره‌برداری شد

  بانک مرکزی بازار چند نرخی ارز را جمع کند

  قانون‌گذاران بریتانیا برای تایید ارزهای دیجیتال عجله‌ای ندارند

  افتتاح مدرسه مهر نوین در مراوه تپه

  بازدید سفیر و رئیس خانه حراج تمبر و سکه نیوزیلند از موزه بانک سپه

  فروش یونیت صندوق در بانک ایران‌زمین

  صادرکنندگان بدون استثنا به نیما می‌آیند

  ​تقدیر انجمن نابینایان از بانک صادرات

  شرایط تعیین قیمت دلار بین ۸تا ۱۰هزار تومان

  کارنامه بانک تجارت در روز جهانی غذا

  فروش املاک و مستغلات بانک ایران‌زمین

  تجهیز سپاه به موشک بالستیک دریایی با برد ۷۰۰ کیلومتر

  حراج شمش طلا در بانک کارگشایی

  زمان واریز یارانه مهر ماه اعلام شد

  بانک مرکزی تعهدی برای تحویل سکه ندارد

  خط مشی مدیریت انرژی بانک ملّی ابلاغ شد

  معرفی اعضای هیات داوران جشنواره چهره‌های ماندگار

  سکه‌های پیش فروش را تحویل نگیرید لغو می‌شود

  نرخ ۳۹ ارز بین بانکی ۲۴ مهرماه ۹۷ + جدول

  بازدید سفیر نیوزیلند از موزه بانک سپه

  چه زمان اقدام به خرید طلا کنیم ؟

  تلاش موسسه ملل برای بانک شدن

  ممنوعیت خریدو فروش ارز درکوچه و خیابان

  نوربخش: رفع همپوشانی بیمه ای با همکاری سازمان های بیمه گر در حال انجام است

  الویت های کاری بانک ملی ایران

  اخذ سفته برای وثیقه تعهدات ارزی مجاز شد

  آیا سقوط قیمت دلار در بازار ادامه می‌یابد؟

  موسسه ملل شرایط بانک شدن دارد

  برندگان چهلمین قرعه کشی بانک سپه مشخص شدند

  آیا ادغام بانک‌ها می‌تواند عرضه اعتبارات را بهبود بخشد؟

  گرامیداشت روز عصای سفید با حمایت بانک مسکن

  ​روان‌سازی خدمات بانک صادرات برای بازار سرمایه

  دو خبر خوش معاونین وزارت صعنت؛ اعلام افزایش قیمت خودرو و رشد تولید

  سطح یک توانگری مالی بیمه نوین با نسبت ١٧٢ درصد تمدید شد

  با هدف بررسی عملکرد مناطق؛ دومین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین برگزار شد

  سطح یک توانگری مالی بیمه نوین با ۱۷۲ درصد تمدید شد

  انتقاد مدیرعامل جدید سایپا از اصل ۴۴ ، قانون تجارت و قیمت گذاری محصولات

  ۱۳ آبان چه خبر است؟/ همراهی و حمایت از پویایی در سیستم بانکی کشور، رمز مقابله با تحریم های غرب

  پدیده شاکیان حرفه ای و کلاهبرداران و متقلبان در نظام کیفری و صنعت بیمه

  صدور انواع ضمانت‌نامه بانکی در شعبه‌های بانک‌پاسارگاد

  رئیس اتحادیه طلا: مردم خریدهای هیجانی نکنند

  اعلام اسامی شعبه‌های کشیک بانک‌پاسارگاد در ایام اربعین حسینی

  نقش بورس کالا در افزایش کیفیت محصولات و استانداردسازی

  وام پساخرید برای مسکن

  پذیرش ارزهای دیجیتال در اروپا در حال افزایش است

  انتشار مفاهیم بیمه ای در کتب درسی یک اتفاق تحسین برانگیز و شایسته تقدیر است

  هشدار: مراقب چک‌های صیادی تقلبی باشید

  دکتر جندقیان: تعامل پست بانک ایران با دهیاری‌ها، سرآغاز ایجاد یک سرمایه اجتماعی ارزشمند بود

  تبلیغات
  طراحی سایت سئو