بانکداران
خبر فوری :
منو اصلی

کد خبر: 78206

تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱

نبض کسب و کار در تراکنش می زند…

جزئیات برگزاری «چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران»؛ نبض کسب و کار در تراکنش می زند… چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تراکنش ایران از ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری برابر با ۱۳ تا ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی، در مجتمع نمایشگاهی شهر تهران، واقع در بوستان‌ گفت‌وگو برگزار می‌‌ شود. مجری این رویداد شرکت بین‌المللی «تراکنش‌گستر خاورمیانه» ...

جزئیات برگزاری «چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران»؛

نبض کسب و کار در تراکنش می زند…

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تراکنش ایران از ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری برابر با ۱۳ تا ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی، در مجتمع نمایشگاهی شهر تهران، واقع در بوستان‌ گفت‌وگو برگزار می‌‌ شود. مجری این رویداد شرکت بین‌المللی «تراکنش‌گستر خاورمیانه» است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک؛مراسم افتتاحیه این رویداد، ‌سه‌شنبه بیست و دوم آبان، ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود. ارائه گزارشی از اتفاقات سه روز پیش رو، سخنرانی کوتاه مقامات و نمایندگان کشورهای خارجی، تقدیر از چهره‌های ماندگار صنعت بانکداری و پرداخت ایران، معرفی اسپانسرها و افتتاح نمایشگاه و جشنواره‌ها، از جمله برنامه‌هایی است که برای این مراسم پیش‌بینی شده است. صداوسیما و رسانه‌های جمعی دیگر، رویداد افتتاحیه را پوشش می‌دهند.

این جشنواره با هدف؛

-معرفی و حمایت از فعالیت های استارتاپی

-فراهم کردن امکان هم اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم فین تکی

-ایجاد ارتباط نظام مند با نهادها و مراجع رگولاتوری

-ایجاد زمینه همکاری بین فین تک ها، بانک ها و شرکت های پرداخت

-برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی در حوزه فین تک

-شبکه سازی فعالان فین تک

-در سه روز و با شرکت بیش از ۱۵۰ استارتاپ و شرکت کننده برگزار خواهد شد.

استارتاپهای شرکت کننده در این رویداد در ۸ دسته کلی حضور دارند؛

پرداخت، تامین مالی جمعی، بیمه، بلاک چین و ارزهای دیجیتال ، بازار سرمایه و بورس،کیف پول های الکترونیک، مدیریت مالی و حسابداری،رگ تک Regtech

 

حامیان رویداد تراکنش چهارم

حامیان نمایشگاه تراکنش ایران بر اساس اعلام نحوه پذیرش ستاد برگزاری در سه بخش حامیان راهبردی،حامیان رسانه‌ای و حامیان  مالی  از طریق فراخوان جذب شده و می شوند.

حامیان راهبردی

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، حامیان راهبردی این رویداد که تا به امروز حمایت خود را اعلام کرده اند عبارتند از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مرکز ملی فضای مجازی  ،سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایراندر سطح کلان از این نمایشگاه حمایت می کنند.

حامیان رسانه‌ای

  در چهارمین دوره‌ نمایشگاه تراکنش ایران تاکنون موسسه مطبوعاتی صمت،خبرگزاری ایسکانیوز،پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز،پایگاه خبری ایران اکونومیست،دو هفته نامه سرمایه و ثروت،خبرگزاری اقتصاد ایران،پایگاه خبری تحلیلی بانک و صنعت،دو هفته نامه عصر ارتباط،پایگاه خبری اخبار پولی مالی،شبکه اخبار مالی،پول نیوز و… هستند.

حامیان مالی

برخی حامیان مالی امسال در چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران عبارتند از شرکت پرداخت الکترونیک سداد،شرکت بهسازان،شرکت به پرداخت،شرکت فناب،شرکت انیاک،شرکت سایان کارت،شرکت سابین،پلیس فتا(یکی از شرکت های زیرمجموعه)،ایرانسل،بانک مسکن(ناواکو)،بانک شهر که در ردیف های حامیان مالی ویژه،حامی مالی جشنواره ها،حامی مالی تبلیغات محیطی،حامی مالی کیترینگ، حامی کارگاهها، سمینارها و نشستها، حامی مالی تلویزیون ویژه نمایشگاه و حامی مالی اختتامیه جای گرفته اند.مرکز فابا متعهد است به حامیان مالی این رویداد خدمات ویژ های را ارائه دهد. به همین منظور سه ردیف اسپانسری شامل الماس، طلا و نقره برای ITE 2018 پی شبینی شده است.

 

جذب نمایندگی‌های بین‌المللی در حاشیه ITE 2018

مرکز فابا تلاش می‌کند از فرصت نمایشگاه تراکنش ایران به منظور توسعه دیپلماسی فناورانه و تعامل سازنده بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی با جامعه بین‌الملل و همچنین جذب نمایندگی‌های بین‌المللی در راستای توسعه صنعت بانکداری و پرداخت، بهره بگیرد.بر این اساس این مرکز دفاتر نمایندگی خود را در خارج از کشور راه‌اندازی کرده‌ است و به مرور آن را گسترش می‌دهد.

بیشتر بنگاه‌های خارجی که در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران حضور می‌یابند، در دو دسته قرار می‌گیرند؛ آنهایی که شریک ایرانی دارند و شرکت‌هایی که فاقد شریک داخلی هستند.

شرکت‌های ایرانی می‌توانند شریکان خارجی خود یا بنگاه‌هایی را که با آنها ارتباط دارند را، به دبیرخانه ITE معرفی کنند و از تسهیلات در نظر گرفته شده برخوردار شوند.

گروه اول به واسطه شریکان ایرانی خود قادرند از کم و کیف بازار کشور مطلع شوند و با مشتریان بالقوه و بالفعل خود مذاکره کنند.اما مدیریت رویداد ITE برای آن دسته از بنگاه‌های خارجی که شریک ایرانی ندارند، شرایطی را فراهم کرده است تا ظرفیت و نیازهای بازار ایران را متناسب با دانش، محصولات و خدمات خود شناسایی کنند و در جریان چگونگی مذاکرات تجاری با صنعت بانکداری و پرداخت ایران قرار بگیرند.

برنامه های جانبی جشنواره

-همایش های این دوره به این شرح است:

۲۲ آبان و در نخستین روز نمایشگاه، همایش «نقش بلاک چین در تحولات صنایع مالی و بانکی» برگزار خواهد شد.

۲۳ آبان و در دومین روز از نمایشگاه،همایش «پرداخت خرد» برگزار خواهد شد.

۲۴ آبان و در سومین و آخرین روز از نمایشگاه،همایش «کاربرد هوش مصنوعی در صنعت بانکداری و پرداخت» برگزار خواهد شد.

گفتنی است هر یک از این همایش ها در چهار محور  با ۳ سخنرانی و یک میزگرد تخصصی از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد.

 

-نشست های این دوره به این شرح است:

۲۲آبان نشست «ارز رمز ملی»

۲۳آبان نشست «اپ های پرداختی و پیام رسان ها»

۲۴آبان نشست «شهر هوشمند و پرداخت همراه»

هر یک از این نشست ها از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۵:۳۰ با سخنرانی سخنرانان و میزگرد تخصصی با حضور متخصصان داخلی و خارجی همراه خواهد بود.

-کارگاههای آموزشی این دوره به این شرح است:

۲۲آبان کارگاه آموزشی «کسب و کارهای مبتنی بر پلتفرم»

۲۳آبان کارگاه آموزشی «رایانش تکاملی»

۲۴آبان کارگاه آموزشی «مدیریت تجربه مشتری»

این کارگاهها همزمان با نمایشگاه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

به گفته مسئولان ستاد برگزاری چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران برای شرکت کنندگان در سمینارها،نشست ها و کارگاههای آموزشی در پایان نمایشگاه،گواهینامه حضور صادر می گردد.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این برنامه ها به آدرس itefaba.com مراجعه و اخبار مربوط به این نمایشگاه و برنامه های جنبی آن را از طریق کانال تلگرام @fabacenter دنبال کنند.

همچنین ثبت نام گروهی و دانشجویی در این برنامه ها با تخفیف همراه است.

-دومین جشنواره بزرگ فین‌تک

همزمان با چهارمین جشنواره تراکنش ایران،دومین جشنواره بزرگ فین تک ایران نیز برگزار می شود که همه اضلاع اکوسیستم از جمله فعالان فین‌تکی، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه در این جشنواره حضور دارند.هیات داوارن این جشنواره عبارتند از ادیب حافظی‌گل، مهسا خمیسی، احسان رفیعی، میثم زرگرپور، علی زندوکیلی، محمدمهدی صادق، مهدی عبادی، پویا کندری، محمد گرکانی‌نژاد، مهران محرمیان معلم، حامد میرشمسی و مصطفی نقی‌پور.

-جشنواره چهره های ماندگار

به منظور پاسداشت شخصیت های تاثیرگذار در صنعت بانکداری و پرداخت ایران «جشنواره چهره های ماندگار» 23 آبان ماه در دومین روز از نمایشگاه تراکنش ایران(ITE2018) برگزار می شود.

حضور صاحبان غرفه، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در مراسم افتتاحیه و اختتامیه آزاد و شرکت در همایش ها،نشست ها و کارگاههای آموزشی دارای هزینه است.

-جشنواره استارتاپی «شهر هوشمند»

بسیاری از راهکارهای مبتنی بر شهر هوشمند ارتباط نزدیکی با اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال دارند. به عبارت دیگر هوشمندسازی شهرها بدون توجه به زیرساخت های مالی امکان پذیر نیست.بر این اساس جشنواره استارتاپی« شهر هوشمند» با حضور شهرداران کلانشهرها برگزار می شود.

 

-جشنواره «اپ های موبایلی»

این جشنواره بهترین اپ های پرداختی در کشور بر مبنای تکنولوژی، امنیت، سهم بازار و تجربه مشتری معرفی  می کند. در حاشیه رقابت میان این اپلیکیشن ها، کارگاهها و نشست هایی برای اظهارنظر کارشناسان در مورد آنها و سنجش نظر کاربران برگزار می شود.از این رو صاحبان اپلیکیشن ها، پایه اصلی این جشنواره هستند و بی تردید در این رویداد فرصتی استثنایی را برای توسعه بازار خود به دست خواهند آورد.

 

-تریبون آزاد

مرکز فابا به عنوان ستاد برگزاری این نمایشگاه به منظور ایجاد تعامل بین شرکت های فناورانه و استارتاپ های فعال در صنایع مالی و بانکی اقدام به برگزاری تریبون آزاد با موضوع «مهم ترین موانع توسعه کسب و کار صنعت بانکداری و پرداخت» کرده است.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران نیز ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ با ارائه گزارشی از سه روز برگزاری نمایشگاه، تقدیر از سازمان‌های حامی، اهدای تندیس و تقدیر از اسپانسرها، تقدیر از مشارکت‌کنندگان و صاحبان غرفه و اجرای زنده موسیقی ایرانی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد به سایت itefaba.com مراجعه، یا با آدرس info@itefaba.com با دبیرخانه تماس حاصل کنند.

آدرس دبیرخانه ITE : تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، خیابان ایتالیا، پلاک ۳۴، مرکز فابا.

 

گزارشی از:حمیده قاسمی

کد کوتاه شده لینک :

http://bankdaran.com/?p=78206
برچسب ها :
دیدگاه کاربران
*

ایمیل شما برای همه نمایش داده نخواهد شد.

*

از نوشتن نظرات با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

*

از ارسال نظرات غیر مرتبط با متن خبر , تکرار نظرات دیگران , توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمائید.

*

نظراتی که حاوی تهمت و بی احترامی به مقدسات مذهبی , ادیان الهی , مسئولان کشوری , اقلیت های قومی و مذهبی و مغایر با عرف و قوانین جاری کشوری باشد منتشر نخواهد شد.


ارسال دیدگاه

*

*

*

پربازدیدترین ها
 • روز
 • هفته
 • ماه
 • سال
 • آخرین اخبار بانکداری

  محدودیت سقف تراکنش بانکی، عامل بازدارنده مقابله با سوداگری

  علی صلاحی‌نژاد، مدیرعامل بیمه ملت شد

  بازار ارز در مسیر ثبات قرار گرفت

  شناسایی ۲۷۰۰ نفر بدهکار مالیاتی بیت کوین

  عملکرد هشت ماهه نخست سال ۹۷ بیمه "ما"

  نوسان قیمت نفت بعد از مواضع زنگنه درباره منافع اعضای اوپک

  نرخ پوند و یورو بانکی در مسیر افزایش

  مردم به اخبار غیر رسمی بازار پول و ارز توجه نکنند

  دم و بازدم دلا‌ر در جو ۹ هزار

  جوانگرایی در صنعت بیمه از عوامل مهم توسعه به شمار می آید

  نرخ ارز آزاد و نیما به هم نزدیک می‌شود

  اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص گروه ملی فولاد

  بانک‌پاسارگاد، هیچ‌گونه بدهی به بانک‌مرکزی ندارد

  روایت های متناقض از دلار ۴۲۰۰ تومانی

  همتی: مردم مراقب دلالان بازار ارز باشند

  توسعه ارز دیجیتال برای معاملات بین بانکی امارات و عربستان

  هزینه تعلل در اصلاح نظام بانکی

  تقدیر بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری

  صعود اونس طلا متوقف شد

  بررسی بودجه در مجلس به تعویق افتاد

  همتی: بانک مرکزی بازار ارز را مدیریت و هدایت می کند

  بانک کشاورزی رویداد فینتک فارم برگزار می کند

  مردم مراقب دلالان بازار ارز باشند

  مراقب دام کلاهبرداران پیامکی باشید

  روایت های متناقض از ماجرای دلار ۴۲۰۰ تومانی

  انتصابی جدید در بانک صنعت و معدن

  پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیک شد

  مسیر قیمت طلا در کوتاه مدت

  رشد ۱۲۴ درصدی خالص سود بانک سینا

  بانک ملی از گروه ملی صنعتی فولاد ایران حمایت می کند

  کمترین نرخ دلار بعد از چهار ماه

  موضوع موسسات غیرمجاز شفاف شد؟

  کاهش نرخ ۶ ارز بین بانکی/ یورو ۴۷۷۴ تومان شد+جدول

  تاکید انگلیس در بهره‌‎مندی ایران از منافع برجام

  امتیازات ویژه بانک صادرات برای انتخاب کارت‌های سپهری به‌عنوان کارت سوخت

  رکورد میزان تراکنش دستگاه های دولتی شکسته شد

  بازدید از موزه بانک ملی برای کاربران کانون جوانه ها رایگان شد

  شفاف سازی "های وب" درباره پروژه مهم USO2

  بیمه سرمد خسارت آتش سوزی آکادمی ملی المپیک را پرداخت کرد

  لزوم فروش املاک مازاد بانک ملی در زمان مقرر

  تمام شدن پول‌ها بدون ارائه محصول !

  افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه شهدای بانک رفاه

  پرداخت خسارت پلنگ توسط بیمه “ما”

  فعالیت کارخانه سامسونگ در چین متوقف شد

  اهدای یک دندانپزشکی سیار توسط بانک رفاه

  امکان دریافت رمز دوم کارت در بانک‌پاسارگاد فراهم شد

  سرقت از اتریوم چینی/دستور‌العمل هایی برای حفظ دارایی رمزارز نئو (NEO)

  اولویت بانک صنعت و معدن تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی است

  ۴۵۰۰ میلیارد تومان ارز در بانک‌ها سپرده‌گذاری شد

  آخرین وضعیت پرداخت خسارت زلزله‌زدگان بیمه شده در کرمانشاه

  سهم ۴۳ درصدی اوراق سلف در تامین مالی بخش خصوصی

  بانک صادرات به ٨۶ هزار نفر وام ازدواج پرداخت کرد

  ۲ عامل غلبه طلا بر دلار

  بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب اصفهان

  واحد بانکداری شرکتی بانک گردشگری افتتاح شد

  چالش بزرگ سکه فروشان و بانک مرکزی

  احراز هویت الکترونیکی؛ راهکار شفاف سازی و جلوگیری از تقلب

  آمادگی شعب ارزی بانک ها و صرافی ها جهت خرید ارز

  اجاره حساب بانکی!

  احتمال روند صعودی قیمت طلا از سال ۲۰۱۹

  رویکرد حراست اخلاق‌گرائی و تخصص‌گرائی است

  محمدرضا خسروی سرپرست مدیریت حسابرسی و کنترل داخلی بیمه دانا شد

  آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه افتتاح شد

  واکنش رهبری به اظهارات مقامات آمریکایی و توصیه اقتصادی به مسئولان

  ادامه درخشش طلا در بازارهای جهانی

  تاکید بانک ملی بر فروش املاک مازاد

  راز از نفس افتادن قیمت دلار چیست؟

  قیمت مسکن در تهران از متری ۵ تا ۱۷ میلیون تومان + جدول

  حمایت‌ازتوسعه، ایجاد و حفظ اشتغال در دستور کار

  راه اندازی ساز و کار مالی با اروپا طی ۲ هفته آینده

  تجربه وحشتناک خالی شدن حساب در تنها نیم ساعت!

  فروشندگان ارز خانگی به صف شدند

  ماجرای برداشت‌های بدون اجازه از حساب بانکی مشتریان

  شرایط جدید افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر ۱۸ سال

  تبلیغات
  طراحی سایت سئو