کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلات ۵۰ میلیونی در طرح همگامان سپه

کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلات ۵۰ میلیونی در طرح همگامان سپه

اگر از پایانه‌های فروش (pos) بانک سپه برای انجام تراکنش‌های مالی مختلف خود استفاده می‌کنید، می‌توانید شانس خود را برای استفاده از امتیازهایی چون تسهیلات و کمک‌هزینه خرید خودرو امتحان کنید.

طرح همگامان سپه ۲ چیست؟

در این طرح که در قالب جشنواره‌های باشگاه مشتریان بانک سپه برگزار می‌شود و از ابتدای آبان ماه آغازشده است، دارندگان پایانه‌های فروش (pos) بانک سپه می‌توانند به پشتوانه گردش حساب متصل به دستگاه کارت‌خوان خود از تسهیلات و کمک‌هزینه خرید خودرو که طبق قرعه به مشتریان تعلق می‌گیرد، برخوردار شوند.
 

چطور در طرح همگامان سپه ۲ شرکت کنیم؟

این طرح برای افراد حقیقی که دارای پایانه فروش بانک سپه هستند در نظر گرفته‌شده است. شرط اصلی که شما بتوانید در این طرح شرکت کنید و شانس برنده شدن در قرعه‌کشی جشنواره همگامان ۲ را داشته باشید این است که دستگاه کارت‌خوان شما به یکی از حساب‌های حقیقی انفرادی بانک سپه متصل باشید. محاسبه امتیازات برای شرکت در قرعه‌کشی، میانگین سه‌ماهه حساب متصل به POS شما در بازه‌ زمانی سه‌ماهه یکم آبان تا یکم بهمن‌ماه ۹۷ خواهد بود. ضمن اینکه عضویت در باشگاه مشتریان بانک سپه هم از الزامات شرکت در این طرح است.
 

شیوه توزیع جوایز و تسهیلات

در این طرح بر اساس میزان امتیاز کسب‌شده مشتری از گردش حساب متصل به دستگاه کارت‌خوان، کمک‌هزینه خرید خودرو و تسهیلاتی که در قالب کارت اعتباری پرداخت خواهد شد، به‌صورت قرعه‌کشی به مشتریان تعلق خواهد گرد. البته با این توضیح که مشتریان بر اساس میانگین گردش حساب در شش سطح دسته‌بندی خواهند شد و شانس برنده شدن جوایز در نظر گرفته‌شده برای دسته‌بندی‌های مختلف را پیدا خواهند کرد.
 

جوایز طرح همگامان سپه ۲

در طرح همگامان سپه ۲، ۲۴ کمک‌هزینه خرید خودرو و با ارقام ۱۰۰ و ۲۰ میلیون تومانی در نظر گرفته‌شده که در قالب قرعه‌کشی به افراد حائز امتیاز لازم در طرح تعلق خواهد گرفت.
  

سطحمیانگین حساب ۳ ماههکمک‌هزینه خرید خودرو تعداد
اول۳۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
دوم۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
سوم۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
چهارم۵۰ تا ۱۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
پنجم۲۰ تا ۵۰ میلیون۲۰ میلیون۱۰ نفر
ششم۲ تا ۲۰ میلیون۲۰ میلیون۱۰ نفر

 تسهیلات طرح همگامان سپه ۲

در این طرح ۳۷۵۰ تسهیلات در قالب کارت‌های اعتباری ۲۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی در نظر گرفته‌شده که به برندگان قرعه‌کشی این جشنواره و با رعایت ضوابط اعتباری بانک پرداخت خواهد شد. تسهیلات در نظر گرفته‌شده با نرخ سود ۱۸ درصد پرداخت خواهد شد و ارائه تضامینی چون بلوکه کردن سپرده، نامه رسمی کسر از حقوق یا وثیقه ملکی الزامی است.

سطحمیانگین حساب ۳ ماههتسهیلاتتعداد
اول۳۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
دوم۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
سوم۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
چهارم۵۰ تا ۱۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
پنجم۲۰ تا ۵۰ میلیون۳۰ میلیون۱۰۰۰ فقره
ششم۲ تا ۲۰ میلیون۲۰ میلیون۲۲۵۰ فقره

نظرات شما